Deniz'de Kariyer
  • DenizBank'ta çalışanlarımıza, performanslarına ve yetkinliklerine bağlı olarak "Asistan" unvanından "Genel Müdür" unvanına uzanan bir kariyer yolu sunulmaktadır.

   2010 yılında bankamız'da müdür ve üstü yönetici pozisyon ihtiyacı %70 oranında banka içi insan kaynaklarından karşılanmıştır.
    

Terfi Olanakları

Her pozisyondaki çalışanlarımız için oluşturulan kariyer haritaları sayesinde performansınıza bağlı olarak hangi yıl hangi unvanda yer alacağınızı göreve başladığınız ilk günden görebilme imkanı sağlıyoruz...

Kariyer planı "Asistan" unvanından başlayarak "Uzman Yardımcısı", "Uzman", "Yetkili", "Yönetmen" ve üstü ünvanlar şeklinde devam etmektedir.

 • Performans Gelişim Programı

 • DFHG olarak, insan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin, kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanıyoruz.

  Bu nedenle, performans sistemimizi "değerlendirme" değil, "gelişme" aracı olarak görüyor; Performans Gelişim Programımızı (PGP) çalışanlarımız için bir davranış rehberi olmanın yanı sıra aday seçme ve yerleştirme, kariyer planlama, eğitim ve geliştirme gibi konularda bir başlangıç noktası kabul ediyoruz.

  Bu program ile yarını geliştirmek için bugünün fotoğrafını çekerken yöneticiler ile astları arasında güçlü bir "geri bildirim" platformu sağlanması amaçlanmıştır.

 

Ücret ve Ödül Sistemi Uygulamaları

 

 • Çalışanlarımızın ücret hesaplamaları brüt ücret esasına göre yapılmakta olup, ücretlendirme paketi; maaş, yemek ve diğer yan ödemelerden oluşmaktadır.

  İç Kontrol Merkezi ve Uyum Başkanlığı Bölümünde görev yapan çalışanlar ile Teftiş Kurulu Başkanlığın'da İstanbul içinde ve diğer illerde görev yaparken, ulaşım, konaklama ve yemek giderleri için harcırah ödenir.

  Ücret artışları; çalışanlarımızın performanslarına bağlı olarak bankamız hedeflerine katkıları, kendilerini geliştirme çabaları, görevleri, sektör ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak yapılır.

  Çalışanlarımızın üstün performanslarını teşvik etmek ve sürekli kılmak amacıyla; şube kadroları için, yapılan ürün satışlarını ve hedeflerin üstündeki performansı ödüllendiren ‘PUPA Prim Sistemi', bankamız müşterileriyle doğrudan temas halinde olan Güvenlik Görevlilerinin performans, diğer tutum ve davranışlarını ödüllendiren ‘Hizmet Kalitesi Primi', AçıkDeniz Telefon Bankacılığı ve Direkt Satış ekiplerimize özel prim sistemi uygulamalarımız mevcuttur.  

Sosyal ve Yan Haklar

 

 • Çalışanlarımızın Özel Sağlık Sigortası ve Bireysel Emeklilik Sigortası bulunmaktadır.

  Genel Müdürlük binalarına ulaşım servisler ile sağlanır.

  Şube çalışanlarımıza öğle yemekleri için aylık yemek kartı verilmekte olup, Genel Müdürlük çalışanları bina içindeki kafeterya hizmetinden yararlanmaktadır.

  DenizBank çalışanları, 1998'den bu yana Deniz Kulüp'ün düzenlediği çeşitli organizasyonlarla (Geleneksel DenizBank Bowling Turnuvası, çeşitli doğa gezileri, tiyatrolar, açıkhava konserleri, futbol
  verebilir.

                                                                                                                                                     Ana Sayfa