ANASAYFA DENİZ AKADEMİ
Deniz Akademi

Deniz Akademi, Ocak 2008 tarihinde DenizBank Finansal Hizmetler Grubunun eğitim ve gelişim faaliyetlerini, bir kurumsal üniversite perspektifinde gerçekleştirmek üzere yola çıktı. Bu sebeple Akademi yaklaşımıyla zamana yaygın projeler geliştirirken, farklı öğretim modelleriyle bilgi ve eğlenceyi bir araya getirerek kurum kültürünün güçlü bir rehberi olmaya devam ediyor. Bankacılık sektöründe liderliği sürdürmenin sürekli gelişim ve öğrenmeyle mümkün olduğunun bilinciyle yol alan Deniz Akademi, aynı zamanda öğrenen bir organizasyon olarak çalışanlarını sürekli geliştiren bir okul.


Aynı anda 1200 kişiye eğitim vererek bölgelere yaygın eğitim kampüslerimiz ile çalışanlarına öğrenme imkanı sunan Deniz Akademi; aynı zamanda 300’ü aşkın uzaktan öğrenme eğitimleriyle de tüm çalışanlarına ulaşabilmektedir.


Çalışanların dilediği zaman dilediği yerden eğitim alabilme isteklerini karşılama amacıyla yola çıkan Deniz Akademi, Deniz TV aracı ile de aynı anda 14.000 çalışanımıza canlı yayınla ulaşabilme imkanına sahiptir.

Misyon ve Vizyon
Misyon >
  • DenizBank’a yeni katılanları hızla “Denizci” yapmak
  • DenizBank’ın kurum kültürünü yaygınlaştırmak
  • İçeriden yeni “kaptanlar” çıkarmak ve yetiştirmek
Vizyon >

Çalışanlarına farklı bir öğrenme deneyimi yaşatmak, bu yolla çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarını gidermek ve bu yolda onlara rehber olmak.

Eğitim ve Gelişim Programları

Deniz Akademi tarafından yapılandırılmış göreve yönelik eğitim haritaları, çalışanlarımızın unvan ve iş kolu bazında alacağı eğitimleri belirliyor. Eğitim yönetimimizde kullandığımız segmentasyon modeline göre ana başlıklarımız:

Kariyer Gelişim Programları: Katalog eğitimleri olarak planladığımız, çalışanların görevine ve unvanına yönelik tamamlanması zorunlu eğitimlerdir.

Seçmeli Eğitim Programları: Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine yönelik ve katılımı isteğe bağlı olan eğitimlerdir.

Temel Gelişim Programları: Bankamızda göreve yeni başlayan, ağırlıklı olarak yeni mezunların iş hayatına ve bankacılığa hazırlanması amaçlı uzun süreli programlardır.

Yönetim Gelişim Programları: Bankamız yöneticilerine ve yönetici adayları için hazırlanan eğitimlerdir.

Başvuru Yönetim Sayfası
Açık Pozisyonlar
VİDEO'LAR SIKÇA SORULAN SORULAR